If Wedding ’13 Tuvana Büyükçınar Demir Defilesi

0

IF Wedding Fashion İzmir 2013 dün akşam Tuvana Büyükçınar Demir’in ‘Ephemera’ koleksiyonu ile Açılış Gala Defilesi’yle başladı…

İzmir’li bloggerlar olarak biz de katıldık tabii ki.

Muhteşem bir defileydi. Hem mankenler hem de koleksiyon harikalardı. Çağla Şikel ve Özge Ulusoy hayranı olarak kendilerine birkez daha hayran kaldım.

Eşimin profesyonel makinası alıp gittim ama maalesef çok da iyi fotoğraflar çekmeyi başaramadım. Çoğu fotoğrafta önümdeki insanların kafalarını netlemişim 😀 Çalışmam lazım epey 🙂 Bu seferlik artık böyle oldu 🙂

 

5’i gelinlik toplam 25 parçadan oluşan  ‘Ephemera’ defilesinde Ebru Öztürk, Özge Ulusoy, Çağla Şikel, Beril Kayar, Merve Büyüksaraç, Didem Soydan, Selda Car ve Ece Begüm Yücetan ile birlikte Rönesans Ajans’ın mankenleri Çağla Doğanbaş Yeşil, Gözde Şensaz, Gizem Bölük, İrem Başeğmez, Sinem Özgenoğlu ve Gizem Koçak görev aldı. (detaylar için tıktık )

   
   
   
   
   
   
   
   
   

Ve yorgun suratımla ben 🙂

Vee birbirinden şeker İzmir’li Bloggerlar 🙂

 

 

 

 

Follow on Bloglovin

Yorumlarınızı bekliyorum


*

4 yorum

 1. Posted by wantthefashion, at Reply

  hepimiz modellere taş çıkartırız ;D izmir daha çok ifw görsün.. (^-^) bu arada ne yorgunlugu gayette canlı kanlıydın 😀

  • Posted by kavunluvotka, at Reply

   Evet ya keske daha fazla olsa İzmir’de. Buarada benim cektigim fotolar nasil rezil yarappim 🙂 senin post’undakilere bayildim. Cok acemiyim, bana fotografcilik dersi versen ya :)))

 2. Posted by kendim yap-DIY-dım, at Reply

  Bir “ADELE” kıvamında olsam da tombik model sayılırım 😛 Bu mükkemmel defile unutulmaz…

  • Posted by kavunluvotka, at Reply

   ahahah delii :)) gel seninle büyük beden mankenlik yapalım biz :))) nasıl olsa 36 beden ve 1.80 cm civarı olamadığımız sürece büyük beden sayılırız :)))