“Down Under Natural’s Argan Oil” Lansmanı

0

Herkese Merhabaa! Geçtiğimiz hafta İzmir’li bloggerlar olarak çok güzel bir lansmana davetliydik. Birçok markanın İstanbul ve Ankara’da lansman yapıp, İzmir’i es geçmesinin aksine sevgili Selen Kozmetik bizi unutmadı ve burada da Down Under Natural’s Argan Oil Serisi için bir lansman düzenledi.

 

Bu lansman için aldığımız davet hepimizi çok sevindirdi. Lansman’a ev sahipliği yapan The House Cafe’de Selen Kozmetik tarafından çok iyi ağırlandık ve tabii ki ürünler ve kullanımları hakkında bilgilendirildik.

Özellikle İstanbul ve Ankara lansmanlarından sonra birçok bloggerın bu ürünler hakkında yazdıkları ve kendi çevremdeki bazı arkadaşlarımın Down Under Natural’s Argan Oil serisini kullanıp tavsiye etmeleri üzerine, kullanmakta olduğum başka marka bir seriyi biran önce bitse de bu seriden alsam diye uğraşırken, bu lansmana katılmak benim için harika oldu.

Pazarlama Müdürü Arzu Hanım bize tüm seri hakkında detaylı bilgi verdi ve bu esnada biz de ürünleri saçımıza, elimize, kolumuza sürerek test ettik.

Böylesine içten, samimi ve profesyonel bir ekip tarafından ağırlanıp, denemeyi çok istediğim ürünler hakkında bilgilendirilmek benim için harika oldu.

Soldan: Selen hanım (Marka Müdürü) , Arzu hanım (Pazarlama Müdürü), Sevil hanım (Ege Bölge Sorumlusu)

Buradan kendilerine tekrar çok ama çook teşekkür ediyorum.

Burada poz vermesem olmazdı ki 🙂

Sevgili Tuğba Ulaştıran ve Ben

Ece, Zeynep, Tuğba ve Ben

O kadar kalabalıktık ki gördüğünüz üzere kareye zar zor soktum kafamı en arkalardan 😀

Vee işte lansman sonunda hediye ettikleri Argan Oil Serisi.

Tam 1 hafta oldu kullanmaya başlayalı ve daha şimdiden ciddi anlamda farkını gösterdi. Saçlarım canlandı ve güçlendi. Saç tellerimin ne kadar güçlendiğini gerçekten farkedebiliyorum. Şimdi tek eksik kalan parçam Down Under Argan Oil Bakım Yağı. Onu da aldım mı takım tamamdır 😉

Özellikle saç maskesinin en güzel tarafı, sadece 1 dakika bekletmenin bile yeterli olması ki çoğu zaman saç maskelerini saçımızda 15-20 dk bekletmek için üşeniriz. En azından ben kendi adıma öyleyim 🙂

1 haftalık kullanım sonrasında bile bu seriyi herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Mutlaka ama mutlaka denenmesi gereken bir seri. Özellikle yaz aylarına girdiğimiz ve saçlarımızın yıpranmaya en elverişli olduğu bu dönemde, saçlarımıza full destek için “Down Under Natural’s Argan Oil” Serisini eksik etmeyin derim.

Twitter: @DownUnderTurkey

SEVGİLEEER…
Follow on Bloglovin

Yorumlarınızı bekliyorum


*

4 yorum

 1. Posted by Hülya (MaviMelek), at Reply

  o akşam seni görmüşüm ama sen olduğunu bilmeden 🙂 bilsem gelir sohbet ederdim 🙂

  topluca çekildiğimiz fotoda da ben en önde sandalyede oh keyfe bak :)))

  ürünler cidden harika. ben de birkaç güne yayınlayacağım inşallah hepsini 🙂

  • Posted by kavunluvotka, at Reply

   Aaa ben de senin o olduğunu bilmiyordum :)) Çok kalabalık olunca herkesle tanışıp muhabbet etme imkanı çok zor olduğu için sonradan kimin kim olduğunu farkediyoruz işte :)) Bir dahaki sefere inşallah fırsatımız olur 😉

 2. Pingback: Down Under Natural’s Argan Oil “Bakım Yağı” « KavunluVotka

 3. Pingback: "Urban Care Natural's" İzmir Lansmanı | Etkinlikler, Kişisel Bakım, Saç Bakım | KavunluVotka