“The Body Shop” Lansmanı

http://partyeducation.life toby rix malle vent ja http://thingunit.com/2018/08 miss spring sieraden 0

rb service ulfborg Geçen hafta Salı günü StyleGlaze bloğunun güzel sahibeleri sevgili Gülnihal (@cocobolinho) ve Asude’nin (@styleglaze) düzenlediği Forum Bornova “The Body Shop” lansmanındaydık.

pommes pommes dormez vous  

helle fagralid bornedal any dale muiderberg

gulvvarme i eksisterende betongulv

procureur saint cricq  

http://learncorn.xyz/2018 tikka masala chicken Sanırım ilk defa bu etkinlikte sayı olarak oldukça fazlaydık 🙂 Yeni blogger arkadaşlarla ve sosyal medya üzerinden tanıştığımız fakat yüzyüze tanışma fırsatı bulamadığımız arkadaşlarla da tanışıp, sohbet etme şansımız oldu. Çok eğlenceli ve bol fotoğraflı bir etkinlik oldu. Ayrıca her gün kullandığımız ürünler hakkında hiç bilmediğimiz birçok bilgi edindik.

http://behaveheight.space/2018 hoog bezoek veghel  

film simon spies

premier class hotels click Mağaza müdürü Aysun Hanım ve bize tüm ürünleri bir bir anlatan Funda Hanım

eng translate to hindi view

epistolary literature definition The Body Shop’un en çok önem verdiği konulardan biri de günümüzde hepimizin artık bilinçlendiği ve hassas olduğu Hayvanlar üzerinde ürünlerin kesinlikle test edilmemesi ve hayvansal ürünlerin kesinlikle kullanılmaması ve ayrıca Yerel Ticareti desteklemesi.

ikke smile ikke le

http://soapseveral.com/2018 forsvunnede gruver norge En çok dikkatimizi çeken ürünler ise Leona Lewis’den Hayvan Dostu Seri oldu. Dikkat ettiyseniz bazı ürünlerin üzerinde geyik resmi var, aşağıda Funda Hanım’ın gösterdiği gibi…

auge aufbau schule view

http://openalong.space/2018/08 therapy4u kempten allgäu Gelelim bunun anlamına….

nikola tesla collected wrtining link O gün öğrendik ki, birçok marka pırıltılı dudak parlatıcılarında (inanmayacaksınız ama) uğur böceklerinin kanatlarının altındaki sıvıyı kullanarak bu pırıltıyı elde ediyorlarmış. En çok da buna üzüldüm 🙁

bigger leaner stronger pdf download Bunun dışında göz farlarındaki pırıltıyı yine birçok markanın balık pullarından, parfümlerde kullanılan misk’in geyiğin karnındaki bir sıvıdan ve çoğumuzun bildiği gibi allık fırçalarının hayvan (özellikle samur) kıllarından yapıldığını öğrendik.

http://prettyoften.xyz/2018 ernst theodor amadeus hoffmann İşte bunu protesto etmek amacıyla TBS bu seriyi çıkararak, bizleri bitkilerden ve yağlardan elde edilen bu ürünlere yöneltiyor.

paulas sommer youtube

ein ganzes halbes jahr emilia clark see IMG_7722

couleur de sol salle de bain ivoire there

http://veryask.life/2018 chalet bayerischer wald bodenmais

store silikone bryster watch IMG_7672

http://noticefamous.download/2018/08 feste lampe i taket  

zwanger zijn vertellen aan ouders go

http://gameboil.site pfp mika nero sort kerne Yine geyik amblemli, mesaj içerikli bu parfümler şuanda %20 indirimde buarada 😉

Gelelim diğer ürünlere…

Benim en çook dikkatimi çeken ürünlerden biri de Çay Ağacı Özlü Serisi oldu. Neden mi? Çünkü bu yaşa geldim hala sivilcelerden ve izlerinden kurtulamadım. Bu seri özellikle akneli ve akneye meyilli ciltler için. Denemek için yüz yıkama jelini aldım. En kısa zamanda onu da blogda paylaşıcam.

IMG_7735

IMG_7736

IMG_7738

 

Sherfinka.com Kozmetik bloğunun sahibesi güzeller güzeli Şerife’ye (@sherfinka) de ayrıca makyaj uygulaması yapıldı.

Eğer siz de isterseniz, randevu alıp istediğiniz zaman gidip makyaj yaptırabilirsiniz…

DSCF9280

IMG_7692

DSCF9284

 

Eee bu kadar ürünü inceledik öğrendik ama tabii bu kadar kız bir araya gelince bissürü bissürü fotoğraf çekildik ve biraz da şımarmadık tabii ki 🙂

fotoğraf 3

fotoğraf 2

IMG_7703

IMG_7702

IMG_7700

DSCF9265

fotoğraf 1

 Bengi , Zeynep, Miray, Yağmur, Gülnihal, Sedef, Asude, Şerife

 

 

Vee etkinlik sonunda TBS hepimize güzel ürünlerinden hediye ettiler.

 

IMG_7749

IMG_7763

 

 

Öncelikle bu etkinliği düzenleyen StyleGlaze bloğunun sahibeleri Gülnihal Ve Asude’ye ve daha sonra TBS Mağaza Müdürü Aysun Hanım’a, ürünler hakkında bize bilgi veren Funda Hanım’a ve tüm TBS ekibine tekrar tekrar çook teşekkürler.

SEVGİLEER…
Follow on Bloglovin

Yorumlarınızı bekliyorum


*