BODYOGRAPHY » Makyaj Altı Bazı

0

Merhabalar,

“Bodyography” markasını duymuş muydunuz? Amerikan markası olan Bodyography ile ben daha önce birçok kez bahsettiğim Match Cosmetics‘te tanıştım.

Makyaj altı bazı ve pudrasını Match Cosmetics’e uğradığım bir gün deneyip çok beğenerek almıştım. Fondöten yerine BB Krem gibi fazla yoğun olmayan ürünleri tercih edenler için çok güzel bir ürün. Eğer ki kapatıcılık önemli diyorsanız bu bazın üzerine pudra veya fondöten uygulayabilirsiniz ama pudra yeterli oluyor açıkcası.

Cildinizin kapatıcılık gerektiren bir durumu yoksa sadece bu bazı sürmeniz bile yeterli olacaktır. Ürünün en beğendiğim özelliği uygulandıktan sonra ciltte ipeksi bir etki bırakması. İnanılmaz yumuşak bir his veriyor sürdükten sonra.

Sivilcelerim buaralar aşağıdaki fotoğrafta da gördüğünüz gibi çok fena azıtmış durumda, bu yüzden maalesef üzerine pudra uygulamak zorunda kalıyorum ama dediğim gibi böyle bir sorununuz yoksa sadece bunu uygulamanız cildinize renk vermek ve ipeksi bir görünüm yaratmak için yeterli olacaktır.

 

IMG_8557

Sol yanağımın son zamanlardaki korkunç hali 🙁

Photo 8.12.2013 17 03 03

Bu da bazın uygulandıktan sonraki hali…

Photo 8.12.2013 17 05 27

Photo 8.12.2013 17 05 48

Dediğim gibi tek başına bu ürün kapatıcılık açısından yeterli olmuyor ama zaten ürün adı üstünde makyaj bazı. Yani bunu uyguladıktan sonra üzerine pudra veya fondöten uygulamak gerekiyor eğer kapatıcılık önemli diyorsanız. Ben de bunun üzerine Bodyography Pudra uygulayarak sivilcelerimi kapatıyorum 🙂

Bu ürüne ve diğer Bodyography ürünlerine şuradan ulaşabilirsiniz. İzmir’de Match Cosmetics’te satılıyor. İzmir dışındaysanız eğer online alışveriş siteleri Makrokoz ‘dan satın alabilirsiniz.

Buarada Match Cosmetics ile gerçekleştirdiğimiz çekilişin bitmesine 8 gün kaldı. Katılmadıysanız mutlaka beklerim – tık tık 😉

SEVGİLER…

Follow on Bloglovin

Yorumlarınızı bekliyorum


*