AVON Ultra Color Bold Serisi

0

AVON’UN EN CESUR RUJU AVON ULTRA COLOR BOLD İLE TANIŞIN

Türkiye’nin 1 numaralı dudak makyaj markası* AVON, birbirinden canlı 15 farklı renk seçeneğiyle yeni Ultra Color Bold serisini sunuyor. Yeni AVON Ultra Color Bold, güçlü, canlı ve cesur renk tonlarını dudaklara taşıyor. AVON makyaj kategorisinin yüzü, dünyaca ünlü top model Irina Shayk kadınlara muhteşem dudaklar için ilham veriyor.

Türkiye’nin 1 numaralı dudak makyaj markası* AVON, yeni Ultra Color Bold rujları ile kadınlara göz alıcı dudaklara sahip olma imkanı veriyor. AVON Ultra Color Bold, dudaklarda tek uygulamada tam kapatıcılık sağlıyor. %50 daha fazla renk pigmenti** sayesinde daha yoğun bir görünüm elde ediliyor ve ruj uzun süre kalıcılığını koruyor.

AVON Color Bold Ruj, kampanya fiyati, 12,90 TL (1)

 

 

 

AVON Color Bold Ruj, kampanya fiyati, 12,90 TL (2)

Ünlü model Irina Shayk’ın marka yüzü olduğu AVON Ultra Color Bold, cesur renkleriyle makyajın odağını dudaklara taşıyor. Güçlü ve canlı renkleri ile dikkat çeken rujlar; menekşeden bordoya, şeftaliden kırmızıya 15 farklı renk seçeneği ile makyajdaki son trendleri yansıtıyor. Kremsi hissi ve nemlendirici etkisiyle AVON Ultra Color Bold, bu sonbahar tüm kadınlara göz alıcı dudaklara kavuşma olanağı sunuyor.

 

 

AVON makyaj kategorisi marka yuzu - Irina Shayk (3)

 

AVON makyaj kategorisi marka yuzu - Irina Shayk

 

AVON makyaj kategorisi marka yuzu - Irina Shayk (2)

 

AVON True Color teknolojisi sayesinde Ultra Color Bold rujlarda görülen renkler canlılığını koruyor. Seride her cilt tonu ile mükemmel uyum sağlayacak renk seçenekleri bulunuyor.

 

AVON Color Bold Ruj, kampanya fiyatı, 12,90 TL.

 

* Euromonitor 2013 Türkiye dudak makyaj kategorisi, toplam perakende kanalı, her bir alt marka bazlı perakende satış verilerine göre.

 

**Diğer AVON rujları ile karşılaştırıldığında.

 

Follow on Bloglovin

Yorumlarınızı bekliyorum


*