Kanebo Sensai Silky Purifying Cleansing Cream

1

Bugüne kadar alıp da pişman olmadığım, fazlasıyla memnun kaldığım ürünlerden biri “Kanebo Sensai Silky Purifying Cleansing Cream”.

Kanebo Sensai ürünleri hakkında hiçbir fikrim yoktu ve buna rağmen satış görevlisinin ikna yeteneği bilmediğim ürünlere güzel bir harcama yapmama neden oldu. Genelde böyle araştırmadan aldığım ürünler beklentimi karşılamaz, aldığıma pişman olmakla kalırdım fakat bu üründen inanılmaz memnun kaldım. Bittiğinde kesinlikle yenileyeceğim, vazgeçilmez ürünler arasında yerini aldı. Fondöten almak için gidip de yanında bir de bu ürünü alıp çıkmamı sağlayan satış görevlisi, sağolsun, beni bu harika ürünle tanıştırdı.

Ekim ayında aldığım bu temizleyiciyi – haftanın 5 günü mutlaka makyaj yapmama rağmen – hala kullanmaktayım. Sanırım 1 ay daha idare eder beni. Fiyatı belki yüksek gelebilir ama ortalama 5-6 ay kullanacağınızı da hesap ederseniz, bence oldukça makul.

IMG_2844-edited

Ben bu temizleyici krem ile sadece ten makyajımı temizliyorum. Kremden çok az bir miktar sıkıp, tüm yüzüme sürüyorum. Yağlı bir yapısı olduğu için çok çabuk dağılıyor zaten. Daha sonra makyaj temizleme süngerini ıslatıp, tüm yüzümü siliyorum.

Bu tarz krem temizleyicileri pek tercih etmezdim, nedense cildimi makyajdan arındırmıyormuş hissi verirdi ama cilt doktorum da makyajın yağ bazlı bir ürünle temizlenmesi gerektiğini, sonrasında akne vs jeli kullanmam gerektiğini söylemesi üzerine bu ürünü kullanmaya başladım. Emin olmak için, makyajımı bu kremle çıkardıktan sonra Bioderma H2O makyaj temizleme suyu ile sildim ve pamukta hiçbir kalıntı yoktu.

Ayrıca yüzünüzü kremle temizledikten sonra verdiği ipeksi his gerçekten harika.

***İçeriğinde havuç özütü, portakal yağı ve badem yağı bulunur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Ben ürünü Tekin Acar’dan almıştım, kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum…

 

 

 

Follow on Bloglovin

Yorumlarınızı bekliyorum


*