Yaşayan Nikah Hediyeleri

1

En güzel günlerinizi, davetlilerinize yaşayan hediyeler vererek unutulmaz kılın…

Daha önce Mossarium yazımda bahsetmiş olduğum nikah hediyelerini paylaşma zamanı geldi de geçiyor bile. Yaz mevsiminin gelmesiyle, nişan /düğün sezonu da açıldı ve hazırlık aşamasında olanların şuan kafalarının ne kadar karışık olduğunu tahmin edebiliyorum.

Nikah şekeri/ hediyesi konusunda benden de size bir öneri olsun istedim.

Nişan nikah gibi özel günlerimizde, davetlilerimize hem teşekkür etmek, hem de o özel ve anlamlı günümüzden bir anı bırakmak adına nikah şekerleri dağıtmak, geçmişten bugüne gelen bir gelenektir.

Nikah şekerleri genelde açmaya kıyılamadığı için, yakın akrabalarımız tarafından genelde vitrinlerde yıllarca saklanır. Çoğu davetli ise sizin özene bözene yaptırdığınız o şekeri, evinde bir çekmeceye koyar, orada unutulur gider. Evde bir şeker canavarı varsa pek uzun dayanmaz tabi 🙂

Yeşeren aşkınızı resmiyete döktüğünüz, o en güzel, en heyecanlı  ve en unutulmaz gününüzü daha anlamlı kılmak adına davetlilerinize  yaşayan, bir kenara atılıp unutulmayacak, görenleri şaşırtıp hafızalarda yer edecek hediye alternatifleri sunuyor Mossarium.

 

nikah şekeri

 

Mini tüpler içinde canlı yosun teraryum alternatiflerimiz ile hem evliliğe hem de davetlilerinizin hafızalarına imzanızı atın 🙂

Detaylı bilgi için mossarium@gmail.com ‘dan iletişime geçebilirsiniz.

Sevgiler…

Follow on Bloglovin

Yorumlarınızı bekliyorum


*