Septilex Multi-Seng “Daha İyi Yarınlar Bugünden Başlar”

6

Halsizlik, yorgunluk, sürekli uyuma isteği, konsantrasyon bozukluğu, öksürük, hastalık… Kısacası merhaba kış! Merhaba miskin kedi modu!
Bir çoğumuzun aynı durumda olduğundan eminim, çünkü çevremde kiminle konuşup, bu düşük modumdan bahsetsem,  “aa ben de ya, hep yatıp uyumak istiyorum, enerjimi kaybettim” gibi karşılık alıyorum.


Hal böyle olunca da, bu durumdan bir an önce kurtulup kendime gelebilmek için, vitamin desteği almaya karar verdim ve epey de bir araştırdım. İnternet’te çok çok fazla yorum ve ürün alternatifi var ama ben yine de kendi kafama göre almaktansa ezcaneye danışarak almak istedim. Eczacıya durumu anlattıktan sonra bana bu Septilex Multi-Seng ‘i şiddetle tavsiye etti, benim de içime fazlasıyla sindi ve alıp denemeye karar verdim.
1 ay boyunca düzenli olarak kullandım ve sizinle de ürün hakkında yorumlarımı paylaşmak istedim.

Öncelikle neden bu ürünü tercih ettim onu bir anlatıyım. Piyasada birçok ilaç firmasının vitamin desteği ürünleri var, hepimiz biliyoruz çoğunu zaten. Prodrug firmasına ait “Septilex Multi-Seng” bir multivitamin desteği ama içinde diğer markalarda olduğu gibi sade ve sadece vitamin ve mineral yok. Bağışıklık sistemini desteklemek ve enerji vermek için Beta Glukan, enerji ve konsantrasyon için Panax Ginsengi, yine enerji ve zindelik için Koenzym Q10 içeriyor. Piyasada bu 3 ürün birarada yok fakat Septilex Multi-Seng hem bu 3 ürünü hem de 10 vitamin ve 4 mineral içeriyor.

septilex-multi-seng-vitamin

İçerik listesi
*Multivitamin
*Mineral
*Ginseng
*Beta Glukan
*Q10
*Propolis

Şu sıkıcı, enerji emici, bağışıklık sistemimizin desteğe daha çok ihtiyacı olduğu şu kış günlerini hastalıklardan korunarak ve daha zinde geçirmek için Multi-Seng  gerçekten çok doğru bir tercih. Çünkü gün içinde ne kadar sağlıklı beslenmeye dikkat etsek de, vücudumuza günlük gereken miktarda vitamin alamıyoruz. Bu sebeple de işte yukarı da bahsettiğim şikayetleri yaşıyoruz.
Normalde bu tür vitamin desteklerinin etkileri kullanmaya başladıktan 15 gün sonra falan görülür fakat ben ( ister inanın ister inanmayın, ya da psikolojiktir o diye de düşünebilirsiniz belki ama değildi eminim 🙂 ) 4ncü günde hissetmeye başladım. 30 kapsülü tamamladım ve işte bomba gibi buradayım 😀 Sabahları 10 tane alarm da çalsa yataktan kalkamayan, işe hergün geç kalan ben, 5 dk arayla çalan alarmlar silsilesinin ikincisinin çalmasına fırsat vermeden kalkmış oluyorum. O isteksizlik, halsizlik hallerimden de kurtuldum. Kendimi çok daha enerjik hissediyorum. Ofiste işime odaklanma sorunu yaşıyordum mesela, bu konuda da ciddi faydaları oldu.
“Bu tip ürünler iştah açar mı? Kilo aldırır mı?”  ya da “Kabızlık yapıyormuş, öyle mi?”  diye soranlar olabilir. Bende bunların hiçbiri olmadı ama bu tabii ki sizde olmayacak anlamına gelmez. Hepimizin bünyesi farklı sonuçta, herkeste farklı etkiler yapabilir ama iştahınızı kontrol altına alırsanız kilo almazsınız.
Sonuç olarak, bir vitamin desteği kullanmak istiyorsanız, siz de herhangi bir eczaneye gidip ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vee ne diyoruz; Daha iyi yarınlar bugünden başlar! 😉

Follow on Bloglovin

Yorumlarınızı bekliyorum


*