Ritzz Art ile Plaj Modası

2

Yine uzun bir aradan sonra, herkese merhaba!

Yaz gelsin, yaz gelsin diye sızlanıp durduk koca kış ve işte en sevdiğim ay, Temmuz ayının sonuna geldik bile. Yaz neden bu kadar çabuk geçip gider ki sanki… Temmuz ayı bitince, içini hüzün kaplayan bir ben değilimdir herhalde. Üstelik İzmir’de yaşayan biri olarak, daha önümüzde Ağustos ve Eylül var oysa ki. Her neyse, anlamsızca hüzünlenmeyi bırakıp yazın tadını çıkarmaya bakalım en iyisi.

Henüz tatile gitmeyenlere ve plan yapanlara birkaç öneri vermek istiyorum. Çoğumuz tatile çıkmadan önce sanki hiçbir şeyimiz yokmuş gibi, daha önce hiç tatile çıkmamışız gibi alışveriş yapıyoruz, en azından ben illa ki birkaç parça yeni bir şeyler alıyorum. Bu yazımda da size kendi ürünlerimizden oluşan ve ritzz.net (@ritzz.art) üzerinden satışını yaptığımız birkaç parça plaj aksesuarı paylaşmak istiyorum.

Öncelikle, plaj çantası. Bez çanta seviyorsanız eğer 2 farklı desende, hem sırt hem de kol çantası seçenekleriyle bu çantaları düşünebilirsiniz mesela.

IMG_1138

 

 

sunsırt

 

 

IMG_1057

 

 

salt_sand_sırt_cantasi

 

Halhalsız olur mu hiç?

 

denizkabukluhalhal

 

 

pembepüsküllühalhal

 

 

mintpüsküllühalhal

 

 Miyuki & Deniz Kabuklu Kolyeler

 

turkuazmiyukikolye

 

denizkabugukolye

 

denizkabuklupüsküllükolye

 

denizkabukluboncuklukolye

 

ve son olarak, rengarenk Bileklikler 

 

denizkabuklubileklik

 

golddenizkabuklubileklik

 

turkuazmiyukibileklik

 

mintbileklik

 

Çok daha fazlasına ritzz.net üzerinden ulaşabilirsiniz. Tatile gidecek olanlara, şimdiden harika bir tatil dilerim. Sevgiler…

Follow on Bloglovin

Yorumlarınızı bekliyorum


*