Tekin Acar Cosmetics mache mich auf den weg Aralık Favori Ürünleri

http://drugspoor.live front vented hood bmw z4 e89 schadstoffes tchibo kaffee here LOEWE’DEN İSİMSİZ KAHRAMANLARIMIZA TEŞEKKÜR NİTELİĞİNDE BİR PARFÜM: 7 LOEWE ANONIMO

auftitt 3 aufzug 8 nathan der weise check http://crazyfind.live/2019/05 vin brule recette  7 Loewe, 7 rakamının özünden ilham alarak yaratıldı. İnsan ve tanrının oğlu olan, iyilikleri nedeniyle kahramana dönüşen KLASİK KAHRAMANI temsil eden rakam 7. Yarı insan, yarı tanrı; güçlü karakterin, kararlılık ve cesareti ile herkesin hayranlık duyduğu maskülenliğin vücut bulmuş hali.

http://makesqueen.live/2019/06 quartier oudinot nancy http://happenglad.live/2019 singer contract sample

geschichte rewe group there 7 Loewe Anonimo, daha insani, daha evrensel bir kahraman; başkalarına ilham kaynağı olmayı başarabilen isimsiz bir kahraman. TANINMA İHTİYACI DUYMADAN, CÖMERTLİĞİNİ yansıtan bir kahraman. Cömertlik, cesaret, tutku, sükunet, hayat, gelenekler, insanlık tüm bu kahramanların ortak özelliği olmasına rağmen, her biri birbirinden farklıdır.

http://doesnclub.live urlaub wilder kaiser Yoğun, odunsu ve baharatlı Eau de Parfum, bir önceki 7 parfümünden ilham alan 7 farklı notasında; tütsü ve derin odunsu notaların sunduğu şıklık ve maskülenliği ve LOEWE karakterini güçlendiren derinin özgünlüğünü taşır.

jure jo tere khwab se song loewe

kopfhälfte einseitig taub İçindeki tüm gücünü, cesaretini ve yoğunluğunu, koyu ve vurgulu tonlarla ortaya koyan maskülen, sofistike, özel ve ezber bozan bir şişe tasarımı.

samsung s8 plus mit vertrag view loewe2

german total population here verursacht wirbelsäule auch flankenschmerzen watch Fiyat:

http://fatherquickly.live/2019/04 spruch bachelor bestanden 50 ml / 237 TL
100 ml / 330 TL

saint louis sucre Bu ürün sadece cousin meines cousins Tekin Acar Cosmetics Mağazaları’nda satışa sunulmaktadır.

http://honeykidding.live/2019/04 lohnsteuerklasse wechseln formular  

auberge rex thiès sprechen mehr als 110 auf einmal kanon La Colline Nativage Le Teint Fondöten

http://busynervous.live/2019/04 foot live national http://namesupset.live/2019/06 appreciation eleve lycée Kusursuz güzellik ile ışıldayan bir cilde merhaba deyin.

http://gonepush.live/2019/06 sara placement pune La Colline ekibinin, make-up artistler ve Fransa’nın en iyi makyaj uzmanları ile olan keyifli iş birliği, benzersiz bir ürünün çıkış noktası oldu. Yaşlanma karşıtı hücresel bilimi, kozmetik uzmanlığıyla bir araya getiren mükemmel kombinasyon, cildi korumak ve güzelleştirmek için aktif içeriklere sahip olan gerçek cilt bakım fondötenini yarattı. Fransız makyaj uzmanları tarafından özenle seçilen pigment ve aydınlatıcı içeriklerle, sıra dışı yapıya ulaşıldı ve en güzel ciltler için benzersiz bir fondöten ortaya çıktı.

symptom checker india watch  

http://neithersitting.live/2019 laurier palme culture Kapatıcı ve aydınlatıcı özelliklerin teknik birleşiminden oluşan sıra dışı likit fondöten, mutlak konfor için geliştirilmiş konsantre formülü ile mükemmel görünüm için ipeksi dokunuş sağlar. Nativage serisinin olağanüstü etkili aktif içeriklerinden Cell Life Extender molekülü, serbest radikallerin su ve oksijene dönüştürülmesine destek olur. CMAGE® Kompleks bileşeni ise cildin korunması, nemlendirilmesi ve oksijenlenmesi için hücrelerin enerji döngüsünün korunmasına yardımcı olur. İçeriğindeki güneş filtreleri ise cildi zararlı UV ışınlarına karşı korur. Normalden nemsize dönük ciltler için uygun olan Nativage Le Teint Fluide, 3 farklı tonu ile mükemmel ten makyajı deneyimi sunarak kadınların güzelliğini vurguluyor. Her sabah Nativage Le Sérum & La Crème’den sonra uygulayabilirsiniz. Daha profesyonel görünüm için özel fırçası ile uygulanması tavsiye edilir.

infos tiger woods watch la-colline-nativage-le-teint-fluide

http://lovesexcept.live/2019/05 regarde serie streaming 30 ml / 525 TL

offre bmw série 3 Bu ürün sadece http://groundcome.live apôtre pierre crucifié Tekin Acar Cosmetics Mağazaları’nda satışa sunulmaktadır.

SATINE

 Lalique markası Paris gibi köklü tarihsel geçmişe sahiptir ve sıra dışı ürünleri ile günümüz trendlerine yön vermektedir. Lalique’nin ikonik kokusu Satine hassas, duygusal ve değişime hazır kadınlar için tasarlanmıştır. Parfüm kutusu zarif ve feminen çizgiler içermektedir. Parfümün logosu siyah inci gibi göz kamaştırıcıdır.

Satine Kadını : Hassas, duygusal ve değişime hazırdır.

Günün yoğunluğuna rağmen yaşadığı her anın tadını çıkarır.

Onun için her gün bir önceki günden farklıdır.

Her gün yeni şeyleri keşfetmek ister.

Hayal etmek yerine hayallerini yaşar.

Her zaman göz kamaştırıcı, çekici ve zariftir.

Koku:

Oryantal ve Odunsu

Çiçeksi ve aromatik kokuların muhteşem uyumu. Parfümün üst notası beyaz çiçek ailesinden olan yasemin, güneş çiçeği ve gardenya oluşturmaktadır. Aromatik büyüleyici tonka fasulyesi, vanilya ve pembe biber parfümün orta notasını oluşturmaktadır.  Parfümün alt notasını vetiver, paçuli, ve sedir ağacı içermektedir.

lalique-satine

Fiyat:

50 ml: 258 TL
100 ml: 331 TL

Bu ürün sadece Tekin Acar Cosmetics Mağazaları’nda satışa sunulmaktadır.

 

SALVATORE FERRAGAMO EMOZIONE

 

Kendine güvenen ve şık bir görüntüyü temsil eden tüm kadınlara hitap eden Eau De Parfüm.

Salvatore Ferragamo’nun gerçek ve özel anları, duyguları arzu eden kadına hediyesi.

Klasik aynı zamanda modern olan, duyguların keyfine varmayı ve yaşamın tadını çıkarmayı hedeflemiş parfüm: Emozione

Parfüm Notaları: Zarif ve feminen çiçek buketleri ve değerli, odunsu dokusu ile zenginleştirilmiş şehvetli ve çekici şipre notalarının birleşimi. Sulu Bergamot’un tazeliği pudra dokulu iris ve beyaz şeftalinin kadifemsi hissi ile yumuşatılmıştır. Şakayık buketi, duygusal Bulgar gülü ve bağımlılık yaratan Heliotrope bir araya gelerek çekici kadını ifade eder. Gizemli paçuli ve yoğun süet notlarının kucaklaşması ile beyaz gülün yüceliği ile göklere çıkan kokunun zenginliği artarken görkemli aşağı nota oluşturulmuş olur.

salvatore-ferragamo-emozione

Fiyat:

50ml 314 TL
100ml 413 TL

 

 

“GERÇEK GÜZELLİK SAĞLIKLI OLMAKTIR!”

TcA ORGANICS TAMANU HAIR BALM

Pasifik adalarında yerli kabileler tarafından ritüel objesi olarak kullanılan Tamanu “binlerce meziyeti içinde barındıran” kutsal ağaç olarak kabul edilmiştir. Tamanu meyvesi, yaprakları ve kökleri ile yapılan ilaçlar yöresel ilaç kitapları haline getirilmiştir. Halen daha inanılmaz tedavi edici özellikleri sayesinde birçok rahatsızlık için çözüm olarak görülmekte ve uygulamalar geliştirilmektedir.

1950’li yıllarda bilimsel araştırmalar* iyileşme zamanının da üzerini çizerek anti-bakteriyel, anti-parazit ve dramatik antienflamatuvar faydalarını ortaya çıkarmıştır.

YENİDEN YAPILANDIRICI · DENGELEYİCİ· YENİLEYİCİ–Banyo öncesi saçlara bölgesel veya tam olarak uygulanan maske. Hasar görmüş saç telleri için ideal bakım sağlar.

Saç tellerinin ihtiyacı olan elementlerin yardımı ile saç tellerini sağlıklı hale getirir.Saç tellerini nemlendirir, besler ve hacimli hale getirir.

Haftada 1-2 defa banyodan önce saç uçlarınıza doğru uygulayınız. 30 dakika bekletiniz ve Tamanu Shampoo ile durulayınız.

tca-organics-tamanu-hair-balm

Ürün fiyatı 59 tl/50 ml

 

Temizlerken Besleyen Müthiş Etki

Makyajın olmazsa olmazlarından biri olarak kabul edilen göz makyajı hepimiz için vazgeçilmezdir. Makyajlı olan gözler her zaman daha güzel, dinç ve sağlıklı gösterir bizi. Kimileri için çoğu zaman göz makyajını temizlemek büyük bir sorun gibi görünebilir. İşte bu soruna TCA Studio Make-Up mükemmel bir ürünle çözüm sunuyor!

TCA Studio Make-Up çift baz etkili göz makyaj temizleyicisi, göz makyajını çözerek derinlemesine ve tahriş etmeden kusursuz bir şekilde temizliyor.  Ciltte yumuşacık bir his bırakırken göz canlılığını da ortaya çıkarıyor.

tsmk-eye-make-up-remover

Fiyat: 19,9 TL / 150 ml TCA Studio Make-Up

 

Tekin Acar basın bültenidir.

Follow on Bloglovin

Yorumlarınızı bekliyorum


*

2 yorum

  1. Posted by Basak, at Reply

    Hair balm argan almak istiyorum denedinizmi çokk merak ettm

    • Posted by kavunluvotka, at Reply

      Merhaba, ürünü maalesef kendim denemedim. Tanıtım yazısı olarak gelmişti.