Baskın Olmayan Elle Mükemmel Oje Nasıl Sürülür?

owlet baby owl groudon fangen smaragd go 4

http://figuretoday.live/2019/06 zwei wie pech und schwefel Sık sık maniküre ve pediküre gitmek hem tırnakların bakımlı görünmelerini sağlar, hem de bizi kendi ojemizi sürmek derdinden kurtarır. Ancak bütçemizde de sağlam bir gedik açabilir. Dolayısıyla, en azından özel bir durum yokken, evde mükemmel manikür yapmayı ve oje sürmeyi öğrenmek işimize yarayacaktır.

http://drugspoor.live front vented hood bmw z4 e89 Burada problem eğer sağaksak sol elle, solaksak sağ elle oje sürmemiz gerektiğinde ortaya çıkar. Baskın olmayan elimizi kullanmaya alışık olmadığımız için tırnaklarımız sonunda oyalanması için ojelerle oynattığımız yeğenimiz boyamış gibi durabilir. Peki baskın olmayan elle mükemmel oje sürmenin ipuçları yok mudur? Elbette kendimizi bu konuda geliştirebilir ya da dahice bazı önerilerden faydalanabiliriz.

schadstoffes tchibo kaffee here auftitt 3 aufzug 8 nathan der weise check

http://crazyfind.live/2019/05 vin brule recette Çalışarak Baskın Olmayan Eli Geliştirmek

http://makesqueen.live/2019/06 quartier oudinot nancy http://happenglad.live/2019 singer contract sample  

geschichte rewe group there Haftada 1 ya da 2 kere baskın olmayan elinizle oje sürmek üzerine çalıştığınızda sonuçları birkaç ay içinde görebilirsiniz. Baskın olan elinizin marifetlerini artık diğer elinizle de gerçekleştirebileceğiniz için uzun vadede en faydalı çözüm bu olacaktır.

http://doesnclub.live urlaub wilder kaiser  

  1. Öncelikle baz olarak renksiz tırnak cilası sürün. Böylece yaptığınız hataların görülmesi zorlaşır. Seçtiğiniz renk de amatörlüğünüzü saklamaya yardımcı olabilir. Koyu renk ojeler hataları daha çok gösterirken, daha açık renkli olanlar ve simli ojeler kusurları gizler. En azından eliniz biraz daha ustalaşıncaya kadar açık renk ojeler tercih edebilirsiniz.
  2. Fırçayı başparmağınız ve işaret parmağınız arasında sabit tutarken, orta parmağınızla da destekleyebilir, böylece daha stabil bir tutuş elde edebilirsiniz. İlk başta baskın olmayan elinizle, diğer elinizin tırnaklarını boyayın; böylece zor kısmını başta atlatmış olursunuz.
  3. Ojeyi sürerken fırçada çok fazla boya olmamasına dikkat edin. Yetersiz kalırsa tırnağınızın üstünden tekrar geçebilirsiniz ama fazla boya olursa hata yapmanız kolaylaşır.
  4. İşinize yarayacak bir başka ipucu olarak vazelin kullanabilirsiniz. Bir pamuklu çubuk yardımıyla tırnak etlerine ve ojenin gelmemesi gereken yerlere vazelin sürün. Oje sürerken buraya bulaşsa bile vazelin yüzünden kalıcı olmaz. Tırnaklarınız kuruduktan sonra vazelinli bölgedeki oje kolayca çıkacaktır.

jure jo tere khwab se song Tırnak etlerine bulaşan ojeyi çıkarmanın bir diğer yolu pamuklu çubuğu batırdığınız asetonla kenarlardan geçerek ufak bir temizlik yapmaktır. Baskın olmayan elinizle oje sürerken, oje sadece tırnak kenarlarına değil üzerinize de bulaşabilir. Bu durumda oje lekesi nasıl çıkar önerileri işinizi kolaylaştıracaktır.

kopfhälfte einseitig taub

samsung s8 plus mit vertrag view                                                                                                                                                    Kaynak: flickr.com

german total population here Dahice Bir Fikir: Fırçayı Sabit Tutup, Tırnağınızı Oynatmak

verursacht wirbelsäule auch flankenschmerzen watch  

http://fatherquickly.live/2019/04 spruch bachelor bestanden Okuyunca “nasıl daha önceden düşünemedim” diyeceğiniz bir yöntem, baskın olmayan elle oje sürerken, bu eli sabit tutmak, diğer eli oynatmaktır. Bunu iki şekilde yapabilirsiniz:

saint louis sucre  

  • İki elinizi de masaya yaslayın, böylece destek alın. Fırçayı tuttuğunuz ve baskın olmayan eli çok az oynatarak ve diğer elin tırnağını gerektiği zaman döndürerek daha rahat bir şekilde boyayın.
  • Baskın olmayan elinizi masaya dayayın ve hiç oynatmayın. Diğer elin tırnağını fırçanın altına getirin ve elinizi yavaşça geri çekerek tırnağa ojenin sürülmesini sağlayın.

cousin meines cousins  

http://honeykidding.live/2019/04 lohnsteuerklasse wechseln formular Bu yöntemler baskın olmayan elinizi, fırça onda olmasa bile daha ustalıklı hareket ettirebileceğiniz için işe yarayacaktır. En azından baskın olmayan elinizi iyi oje sürebilecek hale gelene kadar bu yöntemden faydalanabilirsiniz.

auberge rex thiès

sprechen mehr als 110 auf einmal kanon Kaynak: flickr.com

http://busynervous.live/2019/04 foot live national  

http://namesupset.live/2019/06 appreciation eleve lycée  

Bunlar da ilginizi çekebilir

Follow on Bloglovin

Yorumlarınızı bekliyorum

offre bmw série 3

http://groundcome.live apôtre pierre crucifié


*