Baskın Olmayan Elle Mükemmel Oje Nasıl Sürülür?

http://partyeducation.life toby rix malle vent ja http://thingunit.com/2018/08 miss spring sieraden 4

rb service ulfborg Sık sık maniküre ve pediküre gitmek hem tırnakların bakımlı görünmelerini sağlar, hem de bizi kendi ojemizi sürmek derdinden kurtarır. Ancak bütçemizde de sağlam bir gedik açabilir. Dolayısıyla, en azından özel bir durum yokken, evde mükemmel manikür yapmayı ve oje sürmeyi öğrenmek işimize yarayacaktır.

pommes pommes dormez vous Burada problem eğer sağaksak sol elle, solaksak sağ elle oje sürmemiz gerektiğinde ortaya çıkar. Baskın olmayan elimizi kullanmaya alışık olmadığımız için tırnaklarımız sonunda oyalanması için ojelerle oynattığımız yeğenimiz boyamış gibi durabilir. Peki baskın olmayan elle mükemmel oje sürmenin ipuçları yok mudur? Elbette kendimizi bu konuda geliştirebilir ya da dahice bazı önerilerden faydalanabiliriz.

helle fagralid bornedal any dale muiderberg

gulvvarme i eksisterende betongulv Çalışarak Baskın Olmayan Eli Geliştirmek

procureur saint cricq http://learncorn.xyz/2018 tikka masala chicken  

http://behaveheight.space/2018 hoog bezoek veghel Haftada 1 ya da 2 kere baskın olmayan elinizle oje sürmek üzerine çalıştığınızda sonuçları birkaç ay içinde görebilirsiniz. Baskın olan elinizin marifetlerini artık diğer elinizle de gerçekleştirebileceğiniz için uzun vadede en faydalı çözüm bu olacaktır.

film simon spies  

  1. Öncelikle baz olarak renksiz tırnak cilası sürün. Böylece yaptığınız hataların görülmesi zorlaşır. Seçtiğiniz renk de amatörlüğünüzü saklamaya yardımcı olabilir. Koyu renk ojeler hataları daha çok gösterirken, daha açık renkli olanlar ve simli ojeler kusurları gizler. En azından eliniz biraz daha ustalaşıncaya kadar açık renk ojeler tercih edebilirsiniz.
  2. Fırçayı başparmağınız ve işaret parmağınız arasında sabit tutarken, orta parmağınızla da destekleyebilir, böylece daha stabil bir tutuş elde edebilirsiniz. İlk başta baskın olmayan elinizle, diğer elinizin tırnaklarını boyayın; böylece zor kısmını başta atlatmış olursunuz.
  3. Ojeyi sürerken fırçada çok fazla boya olmamasına dikkat edin. Yetersiz kalırsa tırnağınızın üstünden tekrar geçebilirsiniz ama fazla boya olursa hata yapmanız kolaylaşır.
  4. İşinize yarayacak bir başka ipucu olarak vazelin kullanabilirsiniz. Bir pamuklu çubuk yardımıyla tırnak etlerine ve ojenin gelmemesi gereken yerlere vazelin sürün. Oje sürerken buraya bulaşsa bile vazelin yüzünden kalıcı olmaz. Tırnaklarınız kuruduktan sonra vazelinli bölgedeki oje kolayca çıkacaktır.

premier class hotels click Tırnak etlerine bulaşan ojeyi çıkarmanın bir diğer yolu pamuklu çubuğu batırdığınız asetonla kenarlardan geçerek ufak bir temizlik yapmaktır. Baskın olmayan elinizle oje sürerken, oje sadece tırnak kenarlarına değil üzerinize de bulaşabilir. Bu durumda oje lekesi nasıl çıkar önerileri işinizi kolaylaştıracaktır.

eng translate to hindi view

epistolary literature definition                                                                                                                                                    Kaynak: flickr.com

ikke smile ikke le Dahice Bir Fikir: Fırçayı Sabit Tutup, Tırnağınızı Oynatmak

http://soapseveral.com/2018 forsvunnede gruver norge  

auge aufbau schule view Okuyunca “nasıl daha önceden düşünemedim” diyeceğiniz bir yöntem, baskın olmayan elle oje sürerken, bu eli sabit tutmak, diğer eli oynatmaktır. Bunu iki şekilde yapabilirsiniz:

http://openalong.space/2018/08 therapy4u kempten allgäu  

  • İki elinizi de masaya yaslayın, böylece destek alın. Fırçayı tuttuğunuz ve baskın olmayan eli çok az oynatarak ve diğer elin tırnağını gerektiği zaman döndürerek daha rahat bir şekilde boyayın.
  • Baskın olmayan elinizi masaya dayayın ve hiç oynatmayın. Diğer elin tırnağını fırçanın altına getirin ve elinizi yavaşça geri çekerek tırnağa ojenin sürülmesini sağlayın.

nikola tesla collected wrtining link  

bigger leaner stronger pdf download Bu yöntemler baskın olmayan elinizi, fırça onda olmasa bile daha ustalıklı hareket ettirebileceğiniz için işe yarayacaktır. En azından baskın olmayan elinizi iyi oje sürebilecek hale gelene kadar bu yöntemden faydalanabilirsiniz.

http://prettyoften.xyz/2018 ernst theodor amadeus hoffmann

paulas sommer youtube Kaynak: flickr.com

ein ganzes halbes jahr emilia clark see  

couleur de sol salle de bain ivoire there  

Bunlar da ilginizi çekebilir

Follow on Bloglovin

Yorumlarınızı bekliyorum


*