Evinizde Kullanmadığınız Aksesuarları Atmayın, Mumluk Yapın

http://partyeducation.life toby rix malle vent ja http://thingunit.com/2018/08 miss spring sieraden 0

Evinizde Kullanmadığınız Aksesuarları Atmayın, Mumluk Yapın

rb service ulfborg Değişik şekil ve boyutlardaki mumluklar, ev dekorasyonu için sıklıkla tercih edilen objeler arasında başı çeker. Mumlukları dışarıdan satın almak yerine evde kullanmadığınız malzemelerden yardım alarak, kendi özgün tasarımlarınızı yaratabilirsiniz. Bu yazımızda evde nasıl mumluk yapabileceğinizle ilgili önerileri bir araya getirdik.

pommes pommes dormez vous helle fagralid bornedal

any dale muiderberg Eski kavanozlarla harikalar yaratın

gulvvarme i eksisterende betongulv Kullanmadığınız kavanozları değerlendirerek, farklı mumluklar elde edebilirsiniz. Bu iş için öncelikle plastik bir kabın içine bir miktar tutkal döküp,akışkan hale gelmesi için de çeyrek çay bardağı kadar su ekleyin. Dilediğiniz renkte bir gıda boyasını da katıp karıştırın. Akışkan hale gelen bu karışımı sünger bir fırça yardımıyla (fırçanın büyüklüğünün yumurta fırçası kalınlığında olması idealdir) kavanozun iç kısmını boyamaya başlayın. Kullanmadığınız bir bezin üzerine ağzı aşağıya gelecek şekilde kavanozu yerleştirin ve bu şekilde bir süre bekletin. Daha sonra kavanozu 15 dakika boyunca, 210 derecede fırınlayın. Ardından akrilik boya ya da gümüş veya altın rengi bir cam boyası ve fırça yardımıyla kavanozun üzerine istediğiniz desenleri yapmaya başlayın. Küçük noktalar, çiçek, yıldız ya da kalp desenleri… Yapabilecekleriniz sadece hayal gücünüzle sınırlı…

procureur saint cricq

http://learncorn.xyz/2018 tikka masala chicken  

http://behaveheight.space/2018 hoog bezoek veghel Porselen fincan

film simon spies Evde, bir antikacı dükkanından aldığınız ya da anneannenizden kalan desenli porselen çay fincanı varsa, bu fincanı bir mumluğa dönüştürebilirsiniz. Nasıl mı? İşte cevabı:

premier class hotels click İhtiyacınız olan malzemeler:

  • 100 gr stearin
  • 1 kg parafin
  • mum fitili ya da saf pamuklu ip

eng translate to hindi view Parafini bir kabın içine boşaltarak kısık ateşte eritmeye başlayın. Sonrasında içine hobi marketlerinden satın alabileceğiniz stearin’i ekleyin. Bu malzemeler sıvı hale gelene kadar karıştırın. Eğer mumunuzun renkli olmasını tercih ederseniz, dilediğiniz renkte bir mum boyasını da karışıma ekleyebilirsiniz.

epistolary literature definition Sıvı haldeki bu mum karışımını porselen fincana dökmeden önce, saf pamuklu ip ya da mum fitilini fincanın ortasına yerleştirin. Ardından sıvıyı porselen fincanın içine dökün, oda sıcaklığında bir süre beklettikten sonra katılaşması için buzdolabına koyun. İşte bu kadar basit, muhteşem görünen bir mumluğunuz oldu!

ikke smile ikke le

http://soapseveral.com/2018 forsvunnede gruver norge  

auge aufbau schule view http://openalong.space/2018/08 therapy4u kempten allgäu Mum Lekesi Nasıl Çıkar?

nikola tesla collected wrtining link Mumlar yakıldıklarında sıvı hale geldiklerinden, bir yerden başka bir yere taşınırlarken ya da küçük sakarlıklar nedeniyle giysilere, koltuğa, halı veya masa örtülerine dökülüp, leke bırakırlar. bigger leaner stronger pdf download Mum lekesi nasıl çıkar sorusunun cevabı için bu linke göz atabilirsiniz.

http://prettyoften.xyz/2018 ernst theodor amadeus hoffmann  

paulas sommer youtube Ahşap mumluk yapımı

ein ganzes halbes jahr emilia clark see Evinize rustik bir hava mı katmak istiyorsunuz? Bunu kendi imkanlarınızla yapmanız çok kolay. Bunun için önce uygun boyutlarda odun parçaları bulup, bu parçaları istediğiniz kalınlıklarda kesin. Odunları, çıktığınız bir doğa yürüyüşünden toplayabilirsiniz. Sonra odunun delik açmak istediğiniz noktasını matkap ucuna takılan punch yardımıyla delin. Kesilen bölümü zımpara yardımıyla düzleştirip, pürüzsüz hale getirin. Deliğe tealight mumları yerleştirin ve ahşap mumluğunuz karşınızda! Hem doğal malzemeleri dönüştürdünüz hem de yaratıcılığınızı kullanarak özgün bir obje yarattınız. Bu mumluğu herkesin çok beğeneceğinden emin olabilirsiniz.

couleur de sol salle de bain ivoire there

http://veryask.life/2018 chalet bayerischer wald bodenmais Eğer ahşap oymayı yorucu buluyorsanız, yine doğadan hatta bahçenizden toplayacağınız dal parçalarını kullanarak bir mumluk yapmanız mümkün. Bunun için orta boy bir cam bardak ve silikon yapıştırıcıya ihtiyacınız var. Dal parçalarını, bardağı biraz geçecek uzunlukta kesin. Bardağın tamamını kaplayacak şekilde, dalları teker teker bardağın dış kısmına yapıştırın. İşte yeni mumluğunuz hazır…

Bunlar da ilginizi çekebilir

Follow on Bloglovin

Yorumlarınızı bekliyorum


*