Evinizde Kullanmadığınız Aksesuarları Atmayın, Mumluk Yapın

owlet baby owl groudon fangen smaragd go 0

Evinizde Kullanmadığınız Aksesuarları Atmayın, Mumluk Yapın

http://figuretoday.live/2019/06 zwei wie pech und schwefel Değişik şekil ve boyutlardaki mumluklar, ev dekorasyonu için sıklıkla tercih edilen objeler arasında başı çeker. Mumlukları dışarıdan satın almak yerine evde kullanmadığınız malzemelerden yardım alarak, kendi özgün tasarımlarınızı yaratabilirsiniz. Bu yazımızda evde nasıl mumluk yapabileceğinizle ilgili önerileri bir araya getirdik.

http://drugspoor.live front vented hood bmw z4 e89 schadstoffes tchibo kaffee here

auftitt 3 aufzug 8 nathan der weise check Eski kavanozlarla harikalar yaratın

http://crazyfind.live/2019/05 vin brule recette Kullanmadığınız kavanozları değerlendirerek, farklı mumluklar elde edebilirsiniz. Bu iş için öncelikle plastik bir kabın içine bir miktar tutkal döküp,akışkan hale gelmesi için de çeyrek çay bardağı kadar su ekleyin. Dilediğiniz renkte bir gıda boyasını da katıp karıştırın. Akışkan hale gelen bu karışımı sünger bir fırça yardımıyla (fırçanın büyüklüğünün yumurta fırçası kalınlığında olması idealdir) kavanozun iç kısmını boyamaya başlayın. Kullanmadığınız bir bezin üzerine ağzı aşağıya gelecek şekilde kavanozu yerleştirin ve bu şekilde bir süre bekletin. Daha sonra kavanozu 15 dakika boyunca, 210 derecede fırınlayın. Ardından akrilik boya ya da gümüş veya altın rengi bir cam boyası ve fırça yardımıyla kavanozun üzerine istediğiniz desenleri yapmaya başlayın. Küçük noktalar, çiçek, yıldız ya da kalp desenleri… Yapabilecekleriniz sadece hayal gücünüzle sınırlı…

http://makesqueen.live/2019/06 quartier oudinot nancy

http://happenglad.live/2019 singer contract sample  

geschichte rewe group there Porselen fincan

http://doesnclub.live urlaub wilder kaiser Evde, bir antikacı dükkanından aldığınız ya da anneannenizden kalan desenli porselen çay fincanı varsa, bu fincanı bir mumluğa dönüştürebilirsiniz. Nasıl mı? İşte cevabı:

jure jo tere khwab se song İhtiyacınız olan malzemeler:

  • 100 gr stearin
  • 1 kg parafin
  • mum fitili ya da saf pamuklu ip

kopfhälfte einseitig taub Parafini bir kabın içine boşaltarak kısık ateşte eritmeye başlayın. Sonrasında içine hobi marketlerinden satın alabileceğiniz stearin’i ekleyin. Bu malzemeler sıvı hale gelene kadar karıştırın. Eğer mumunuzun renkli olmasını tercih ederseniz, dilediğiniz renkte bir mum boyasını da karışıma ekleyebilirsiniz.

samsung s8 plus mit vertrag view Sıvı haldeki bu mum karışımını porselen fincana dökmeden önce, saf pamuklu ip ya da mum fitilini fincanın ortasına yerleştirin. Ardından sıvıyı porselen fincanın içine dökün, oda sıcaklığında bir süre beklettikten sonra katılaşması için buzdolabına koyun. İşte bu kadar basit, muhteşem görünen bir mumluğunuz oldu!

german total population here

verursacht wirbelsäule auch flankenschmerzen watch  

http://fatherquickly.live/2019/04 spruch bachelor bestanden saint louis sucre Mum Lekesi Nasıl Çıkar?

cousin meines cousins Mumlar yakıldıklarında sıvı hale geldiklerinden, bir yerden başka bir yere taşınırlarken ya da küçük sakarlıklar nedeniyle giysilere, koltuğa, halı veya masa örtülerine dökülüp, leke bırakırlar. http://honeykidding.live/2019/04 lohnsteuerklasse wechseln formular Mum lekesi nasıl çıkar sorusunun cevabı için bu linke göz atabilirsiniz.

auberge rex thiès  

sprechen mehr als 110 auf einmal kanon Ahşap mumluk yapımı

http://busynervous.live/2019/04 foot live national Evinize rustik bir hava mı katmak istiyorsunuz? Bunu kendi imkanlarınızla yapmanız çok kolay. Bunun için önce uygun boyutlarda odun parçaları bulup, bu parçaları istediğiniz kalınlıklarda kesin. Odunları, çıktığınız bir doğa yürüyüşünden toplayabilirsiniz. Sonra odunun delik açmak istediğiniz noktasını matkap ucuna takılan punch yardımıyla delin. Kesilen bölümü zımpara yardımıyla düzleştirip, pürüzsüz hale getirin. Deliğe tealight mumları yerleştirin ve ahşap mumluğunuz karşınızda! Hem doğal malzemeleri dönüştürdünüz hem de yaratıcılığınızı kullanarak özgün bir obje yarattınız. Bu mumluğu herkesin çok beğeneceğinden emin olabilirsiniz.

http://namesupset.live/2019/06 appreciation eleve lycée

http://gonepush.live/2019/06 sara placement pune Eğer ahşap oymayı yorucu buluyorsanız, yine doğadan hatta bahçenizden toplayacağınız dal parçalarını kullanarak bir mumluk yapmanız mümkün. Bunun için orta boy bir cam bardak ve silikon yapıştırıcıya ihtiyacınız var. Dal parçalarını, bardağı biraz geçecek uzunlukta kesin. Bardağın tamamını kaplayacak şekilde, dalları teker teker bardağın dış kısmına yapıştırın. İşte yeni mumluğunuz hazır…

Bunlar da ilginizi çekebilir

Follow on Bloglovin

Yorumlarınızı bekliyorum

http://groundcome.live apôtre pierre crucifié


*